Pijany mężczyzna rozbił ladę sklepową w Lęborku. Wandal miał 3,5 promila alkoholu
31-latek najpierw awanturował się w jednym ze sklepów, a potem szklanką butelką rozbił ladę chłodniczą i uciekł. Policyjny patrol zatrzymał mężczyznę i doprowadził do aresztu. Po wytrzeźwieniu 31-latkowi postawiono zarzut zniszczenia mienia. Grozi za to grzywna lub nawet do pięciu...








