Arka perfekcyjnie, Lechia z zastrzeżeniami. Trójmiejskie kluby otrzymały licencje na grę w ekstraklasie
Arka i Lechia otrzymały licencje na grę w ekstraklasie w następnym sezonie. Do żółto-niebieskich komisja nie miała żadnych zastrzeżeń. Na biało-zielonych nałożyła nadzór finansowy i ograniczenie wydatków na personel i transfery. W komunikacie Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podkreśliła, że...







