Tego jeszcze nie było. W Słupsku ktoś wymalował nielegalne… przejście dla pieszych. Sprawcy grozi kara
Nielegalna "zebra" przetrwała jeden dzień. Zarząd Infrastruktury Miejskiej już usunął pasy i zawiadomił policję o wykroczeniu. Rzecznik Urzędu Miejskiego w Słupsku Monika Rapacewicz podkreśla, że nielegalne przejście było namalowane w miejscu, które absolutnie nie było do tego przeznaczone. - Dokonały tego...







