Posypały się mandaty, głównie za brak maseczek. Policjanci podsumowali świąteczny weekend na Pomorzu
Prawie 2500 razy pomorscy policjanci interweniowali podczas świątecznego weekendu w związku z łamaniem sanitarnych obostrzeń. Na ulicach były dodatkowe patrole. Każdego dnia porządku pilnowało około tysiąca funkcjonariuszy. Były wspólne patrole z żołnierzami WOT i strażą miejską. - Posypały się mandaty...









