policja

Koronawirus w słupskiej policji. Dwóch funkcjonariuszy z komendy miejskiej zakażonych. 20 osób na kwarantannie

Pierwsze przypadki koronawirusa w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku. Zakażonych jest dwóch funkcjonariuszy. Na kwarantannę trafiło też 17 policjantów i 3 pracowników cywilnych. Wszystkie osoby objęte izolacją i kwarantanną pracują w pierwszym komisariacie przy ulicy Reymonta.FUNKCJONOWANIE POLICJI NIE JEST ZAGROŻONERzecznik...

Page 375 of 623 1 374 375 376 623

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE