przekop Mierzei Wiślanej

Załoga Radia Gdańsk przepłynęła przez Przekop na Mierzei Wiślanej w rocznicę otwarcia kanału

W niedzielę 17 września mija dokładnie rok od oficjalnego otwarcia kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną. Z tej okazji załoga Radia Gdańsk udała się w rejs przez Przekop. AKTUALIZACJA, GODZ. 18:30 Nasza załoga żeglarzy Radia Gdańsk opuściła śluzę i wraca na Zatokę Gdańską od strony Zalewu. Tym samym plan został wykonany. Zobacz...

Page 3 of 21 1 2 3 4 21

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE