regiony TL

Od sierpnia w Urzędzie Miejskim w Elblągu nie zapłacisz gotówką. Pojawią się za to opłatomaty

Z początkiem sierpnia obsługa gotówkowa Urzędu Miejskiego w Elblągu zostanie zamknięta. Na parterze zamiast kasy zostaną zainstalowane dwa urządzenia samoobsługowe - tak zwane opłatomaty. Jak zapewniają urzędnicy, obsługa opłatomatów jest intuicyjna i łatwa. W początkowym okresie interesantom pomagać będzie pracownik...

Page 343 of 1000 1 342 343 344 1 000

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE