Słupsk znów planuje emisję obligacji. W ten sposób chce „załatać dziurę” w budżecie
54 miliony złotych chce pozyskać w tym roku Słupsk z emisji obligacji. Pieniądze są potrzebne na pokrycie deficytu budżetowego, sfinansowanie inwestycji i spłatę dawnych zobowiązań. Skarbnik miasta Anna Gajda wyjaśnia, że 23 miliony złotych samorząd chce wyemitować z niewykorzystanej umowy...

















