Atomówki w reprezentacji Polski na WGP
Cztery siatkarki Atomu Trefl Sopot znalazły się w składzie reprezentacji Polski na turnieje World Tour Grand Prix w Peru i Holandii. Trener Piotr Makowski powołał Izabelę Bełcik, Katarzynę Zaroślińską, Klaudię Kaczorowską i Maję Tokarską. Białoczerwone dziś wylatują do Ameryki Południowej....







