Hulajnogi elektryczne wrzucone do morza przy molu w Orłowie. „Zwykła głupota i trucie środowiska”
Ekipa nurków wyłowiła z morza przy molu w Orłowie dziewięć zatopionych hulajnóg. Akcja trwała około dwóch godzin, a wyłowiony sprzęt został odebrany przez operatorów. Jak informuje gdyński magistrat, wrzucanie hulajnóg do morza to nie odosobnione przypadki. Jeszcze w piątek, 13...

















