Dar Młodzieży wypłynął w kolejny rejs. Najpierw zawinie do Antwerpii
Dar Młodzieży rozpoczyna nowy sezon na morzu. Fregata szkolna Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z 32-osobową załogą oraz młodzieżą szkolną na pokładzie odbędzie ponad dwumiesięczny rejs. Przyszłe „wilki morskie” będą miały okazję odbyć praktyki na żaglowcu. Jak wyjaśnia dyrektor działu armatorskiego Uniwersytetu Morskiego Dariusz Jellonnek, najpierw „Dar...

















