Sportowa rywalizacja w szczytnym celu. Gdańszczanie w sobotę wiosłowali dla WOŚP
Trzecie miejsce zajął Gdańsk w ogólnopolskim wiosłowaniu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W centrum handlowym Forum Gdańsk każda chętna osoba mogła pomóc poprzez pokonanie pół kilometra na ergometrze wioślarskim. Łącznie udało się pokonać 115,5 kilometra. To poprawa wyniku z zeszłego roku...

















