zdrowie

Pacjenci płacili za leczenie, a rejestratorka zachowywała to dla siebie. Ponad 100 tysięcy wyprowadzone z gdańskiej przychodni

128 tysięcy złotych miała ukraść rejestratorka jednej z przychodni w Gdańsku. Były to pieniądze od pacjentów, którzy płacili za wizyty lekarskie i badania. Właściciele przychodni o procederze dowiedzieli się od policjantów, którzy zatrzymali kobietę. - 64-latka pracowała w przychodni przez...

Page 166 of 240 1 165 166 167 240

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE