Słuchaj on-line
Radio Gdańsk
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Brak wyników
Pokaż wszystko
Radio Gdańsk
Brak wyników
Pokaż wszystko

Gwiazdy uległy radiowcom. Turniej piłkarski Energa Cup w Słupsku

4 stycznia 2015 19:29
w Wiadomości
A A
https://radiogdansk.pl/images/BNP_PodajZmiane_Mapa.png

Gwiazdy show biznesu i piłka. W Słupsku zakończył się halowy turniej piłkarski Energa Cup. Rywalizowali amatorzy, zawodowcy i celebryci. Drużyna gwiazd przegrała z zespołem Polskiego Radia aż 6:2. Trener Krzysztof Materna tłumaczył, że dali wygrać radiowcom. – Proszę nas zrozumieć. Radiowcy to bardzo porządni ludzie, ale mają wobec nas gwiazd kompleksy. Proszę zobaczyć taki Tomek Karolak, on w radiu nie może się pojawiać, bo nie widać jego twarzy on nie mógłby rozdawać autografów. Poza tym cały czas przeszkadzał nam sędzia liniowy, bo mi jako trenerowi zasłaniał zawodników. Jak w tej sytuacji miałem prowadzić nasz zespół do zwycięstwa, mówił Krzysztof Materna.

Aktor Tomasz Karolak zagrał w meczu tylko piętnaście sekund. – Stałem chwilę na bramce, bo mam złamaną rękę. Być może to uchroniło nas przez utratą kolejnych bramek. No niestety podczas prób w teatrze tak nieszczęśliwie upadłem, że mam złamaną kość śródręcza. Nosiłem przez tydzień gips, teraz specjalny stabilizator, ale gdyby mnie trafiła piłka w prawą rękę, to nie wiem jak by się to skończyło. Impreza bardzo fajna, dużo publiczności, która fajnie reagowała. Mam nadzieję, że za rok przyjadę w stu procentach sprawny, by pokazać swoje możliwości piłkarskie, dodał jeden z najpopularniejszych polskich aktorów.

Czas między spotkaniami piłkarskimi wypełniały występy. Śpiewał między innymi Rafał Brzozowski. – Nie gram na sto procent, bo jestem lekko poobijany, ale jestem kolejny raz w Słupsku i zawsze jest fajna zabawa.

– Czy gram w filmie czy na boisku to zawsze z pełnym zaangażowaniem. Preferują inne sporty, ale piłka jak najbardziej jest mi bliska. Z reguły jednak moje występy kończą się kontuzjami. Teraz dziennikarze nas nie zaskoczyli, ale grali konsekwentnie i zasłużenie wygrali, podsumował swój udział w turnieju aktor Arkadiusz Jakubik. Ujawnił, że do sierpnia będzie brał udział w zdjęciach nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”. Potem chce nakręcić własny film, będą też koncerty jego zespołu Dr Misio. Arkadiusz Jakubik planuje też nowy projekt muzyczny z Olafem Deriglasoffem. Ma to być duet, ale więcej szczegółów ujawnić nie chciał.

W turnieju Energa Cup wzięło udział prawie pięćdziesiąt zespołów, między innymi Lechia Gdańsk, Flota Świnoujście, Piast Gliwice, czy Pogoń Szczecin.Wśród najmłodszych uczestników, dziesięciolatków, zwyciężyły Byki Słupsk, w finale pokonały Gwardię Koszalin 5:1.

DSC 0239 copy
DSC 0241
DSC 0211
DSC 0205

pw/mc
Tagi: sport

REKLAMA

NAJNOWSZE

Marta Cienkowska o remoncie w Hevelianum, Gdańsk
Trójmiasto

Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum

Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...

Adrian Kasprzycki
24 czerwca 2026 - 22:07
Dziennikarka Anna Rębas z Radia Gdańsk trzyma mikrofon i nagrywa wywiad z dwojgiem ekspertów w korytarzu Gdańskiej Akademii Medycznej Nauk Stosowanych (GAMNS)
Trójmiasto

„Szkoła Zdrowia” i debata o geriatrii. Ponad 200 gdańskich seniorów spotkało się w GAMNS

Ponad 200 osób należących do gdańskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego...

Piotr Puchalski
24 czerwca 2026 - 20:29
Gdańsk, spotkanie "Kobiet Odbudowujących Ukrainę". Podpisano deklarację o utworzeniu Koalicji Solidarności Odpornych Społeczności. Nz. m. in. Karolina Mzyk-Callias
Trójmiasto

Koalicja Solidarności Odpornych Społeczności. Ważna deklaracja podpisana w Gdańsku

W Gdańsku podpisano deklarację o utworzeniu Koalicji Solidarności...

Adrian Kasprzycki
24 czerwca 2026 - 19:45

ZOBACZ TAKŻE

(Fot. ZSS nr.2 w Gdańsku)
Sport

„Chcę zarażać sportem, a nie lenistwem na kanapie” – Mateusz Binkowski o niezwykłej pasji do ergometru

2026-05-22
(Fot. Urząd Miasta Ustki)
Słupsk

„Orlik” w Ustce przejdzie kompleksową modernizację. Miasto pozyskało środki na inwestycję

2026-05-22
Zdjęcie ilustracyjne (fot. pixabay)
Elbląg

Integracja, wymiana doświadczeń i dobra zabawa. Tydzień osób z niepełnosprawnościami w Elblągu

2026-05-18
Nawigacja
  • O nas
  • Dziennikarze
  • 80 lat Radia Gdańsk
  • Reklama
  • BIP
  • Kontakt
  • Ramówka Radia Gdańsk
  • Częstotliwości
  • Patronaty
  • Polecamy
  • Abonament
  • Polityka prywatności

Dotacja celowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z art.31. ust.2. ustawy o radiofonii i telewizji.

© 2025 - Radio Gdańsk

SKRZYNKA24
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
*
Wczytywanie
Brak wyników
Pokaż wszystko
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Słuchaj on-line

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.