Słuchaj on-line
Radio Gdańsk
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Brak wyników
Pokaż wszystko
Radio Gdańsk
Brak wyników
Pokaż wszystko

Dwuletnie dziecko samo na placu zabaw w Gdańsku. Chłopczyk spacerował bez butów

16 czerwca 2016 11:25
w Wiadomości
A A

Dwuletnie dziecko samo bawiło się na placu zabaw przy Góralskiej na gdańskim Niedźwiedniku. Na szczęście nic się nie stało. Świadkowie zaalarmowali policję, po chwili pojawiła się matka chłopca.
Matka wyjaśniła policjantom, że zasnęła z dzieckiem, a gdy się obudziła malucha nie było w domu. Zaczęła go szukać i wybiegła na podwórze. W międzyczasie ktoś wezwał policję i załogę karetki pogotowia.

SPACEROWAŁ BEZ BUTÓW

Dziecko zostało przebadane przez lekarza – było całe i zdrowe, nie miało też żadnych ran czy innych śladów na ciele. Jak dowiedział się nieoficjalnie reporter Radia Gdańsk od jednej z kobiet, która była świadkiem zajścia, chłopczyk spacerował bez butów, przez niespełna godzinę. Policja ustaliła, że maluchowi udało się wyjść, bo drzwi od mieszkania były otwarte.

DZIECKO BYŁO ZADBANE

– Matka chłopca była trzeźwa, dziecko zadbane, wcześniej nie było żadnych sygnałów, że w rodzinie dzieje się coś niepokojącego. Sprawę będziemy wyjaśniać i ustalać, czy nie doszło w tym przypadku do zaniedbania – powiedziała podkomisarz Aleksandra Siewert z gdańskiej policji. Niewykluczone, że sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Grzegorz Armatowski/mich
Tagi: dziecimatkaplac zabawpolicja

REKLAMA

NAJNOWSZE

Oskarżony podczas odczytywania wyroku
Słupsk

Dziewięć lat pozbawienia wolności. Słupski sąd skazał gwałciciela-recydywistę

Na dziewięć lat pozbawienia wolności skazał Sąd Okręgowy...

Anna Kobryń
24 czerwca 2026 - 11:33
Miejsce wycinki drzew w Rzeczenicy
Kaszuby

Powiat człuchowski zapłaci karę za nielegalną wycinkę. Zniszczono 60 drzew

Niemal 1 mln 200 tys. złotych kary ma...

Anna Kobryń
24 czerwca 2026 - 10:51
Mural w Słupsku upamiętniający sanitariuszki II Wojny Światowej
Słupsk

Upamiętnienie sanitariuszek II wojny światowej. W Słupsku powstał nowy mural

Mural poświęcony polskim sanitariuszkom z czasów II Wojny...

Anna Kobryń
24 czerwca 2026 - 10:02

ZOBACZ TAKŻE

Radiowóz, bez włączonych sygnałów uprzywilejowania, wyprzedza kolumnę pojazdów
Kaszuby

Radiowóz wyprzedzał „na trzeciego”. Policjant z Człuchowa ukarany

2026-06-22
Policyjne samochody blokują ucieczkę BMW, za którego kółkiem siedział pijany kierowca
Słupsk

Pijany kierowca BMW pędził w terenie zabudowanym 110 km/h

2026-06-17
Mężczyzna, który rozlał cuchnącą ciecz w gdańskiej restauracji, prowadzony przez policjanta
Trójmiasto

Miał rozlać śmierdzącą ciecz w jednej z gdańskich restauracji. 30 tysięcy złotych strat

2026-06-16
Nawigacja
  • O nas
  • Dziennikarze
  • 80 lat Radia Gdańsk
  • Reklama
  • BIP
  • Kontakt
  • Ramówka Radia Gdańsk
  • Częstotliwości
  • Patronaty
  • Polecamy
  • Abonament
  • Polityka prywatności

Dotacja celowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z art.31. ust.2. ustawy o radiofonii i telewizji.

© 2025 - Radio Gdańsk

SKRZYNKA24
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
*
Wczytywanie
Brak wyników
Pokaż wszystko
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Słuchaj on-line

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.