Policja ustala okoliczności groźnego wypadku w Gdyni. Na ulicy Pułkownika Dąbka samochód potrącił dwóch chłopców. Jeden z nich był reanimowany. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych, które nie ma sygnalizacji. 15-latków potrąciło auto dostawcze. Kierował nim 20-latek z Gdańska. Policja przebadała go alkotestem – był trzeźwy. Śledczy nie podają w jakim stanie są potrąceni chłopcy.
Od studenckiego Radia MORS do Radia Gdańsk. Laureatka miejskiego programu rozpoczyna staż
1390 studentów i absolwentów ubiegało się o 261...







