Wotum zaufania otrzymała burmistrz Debrzna Marta Urbańska. Uzyskała również absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu.
Jednogłośne absolutorium z wykonania budżetu otrzymała burmistrz Debrzna Marta Urbańska. W ubiegłorocznym budżecie miasta dochody wyniosły ponad 76 mln zł, a wydatki były o ponad 1 mln zł niższe. Na koniec roku zadłużenie gminy sięgnęło prawie 26 mln zł.
– Traktuję to zarówno jako wyraz aprobaty dla dotychczasowego kierunku działań, jak i ważne zobowiązanie na przyszłość. Z pokorą, ale i ogromną determinacją deklaruję dalszą pracę na rzecz mieszkańców gminy z pełnym zaangażowaniem, rzetelnością i odpowiedzialnością – mówi burmistrz Marta Urbańska, która otrzymała także wotum zaufania przy jednym głosie wstrzymującym i jednym przeciwnym.
Maria Sowisło/ak/puch








