Słuchaj on-line
Radio Gdańsk
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Brak wyników
Pokaż wszystko
Radio Gdańsk
Brak wyników
Pokaż wszystko

Prowadził pijany i pod wpływem narkotyków. Swój rajd zakończył na ogrodzeniu posesji

13 lutego 2024 12:13
w Kaszuby
A A
(Fot. KPP Puck)

(Fot. KPP Puck)

35-latek wjechał w ogrodzenie posesji w Pucku. Miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie i był pod wpływem środków odurzających. Policja apeluje o rozsądek i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze.

W piątkowy wieczór pucka policja dostała wezwanie dotyczące samochodu, który wjechał w ogrodzenie posesji. Mundurowi ustalili, że kierujący osobówką nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie.

– Po przebadaniu 35-letniego mieszkańca Pucka okazało się, że prowadził pod wpływem alkoholu, mając 1,8 promila w organizmie. Ponadto prowadził pod wpływem środków psychotropowych i psychoaktywnych. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi. Mundurowi zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy – pisze pucka policja.

Kierowca zeznał, że wypił dwa piwa u kolegi, po czym wsiadł za kierownicę. Środki zabronione miał zażywać kilka dni wcześniej i nie sądził, że nadal będą aktywne w jego organizmie.

35-letni mieszkaniec powiatu puckiego dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez prokuratora, czyli zakazowi prowadzenia pojazdów na cztery lata, grzywnę i świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

– Pamiętajmy, osoby siadające za kierownicą pod wpływem alkoholu lub innego środka zabronionego stanowią ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę, bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych – apeluje policja.

jk

Tagi: narkotykinietrzeźwy kierowcapolicjapowiat puckiPuckwypadekzatrzymanie

REKLAMA

NAJNOWSZE

(fot. Alfah Femmes)
Trójmiasto

Indie rock z Trójmiasta w „Koncertowej Strefie Radia Gdańsk”. W niedzielę zagra dla nas Alfah Femmes

Alfah Femmes, trójmiejski zespół indierockowy w niedzielę 28...

Adrian Kasprzycki
23 czerwca 2026 - 15:07
Zdjęcie ilustracyjne (fot. Pixabay.com)
Słupsk

Zaszczep się przeciw krztuścowi. Kolejna akcja 25 czerwca

Seniorzy ze Słupska mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień...

Martyna Krawcewicz
23 czerwca 2026 - 14:00
Wodowanie jednostki FSRU
Wiadomości

Powstanie drugi pływający terminal w Zatoce Gdańskiej

Gaz System podjął decyzję o budowie drugiego pływającego...

u.adahs
23 czerwca 2026 - 13:29

ZOBACZ TAKŻE

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Kaszuby

7-latek na rowerze potrącony przez koparkę

2026-06-23
Morska farma wiatrowa Baltic Power. Szerokie ujęcie przedstawiające morską farmę wiatrową na otwartym morzu. Na pierwszym planie widoczna jest ciemnoniebieska, lekko pofalowana powierzchnia wody. W oddali, na linii horyzontu i przed nią, wznosi się kilkanaście białych turbin wiatrowych. Jedna z nich, usytuowana po prawej stronie kadru, znajduje się bliżej i jest wyraźniejsza, podczas gdy pozostałe są rozproszone w tle i maleją wraz z odległością. Nad horyzontem rozciąga się jasnobłękitne, lekko zamglone niebo. Po lewej stronie, na samym skraju kadru w oddali, majaczy zarys małej platformy morskiej
Region

Morska farma wiatrowa Baltic Power z 50 zainstalowanymi turbinami

2026-06-23
Dwie osoby siedzą przy drewnianym stole prezydialnym w zabytkowej sali obrad Rady Miasta Chojnice o ciemnych, bogato rzeźbionych drewnianych ścianach. Po lewej stronie siedzi kobieta o blond włosach w białej sukience, patrząca w stronę obiektywu. Po prawej stronie siedzi uśmiechnięty burmistrz Chojnic Arseniusz Finster po otrzymaniu absolutorium i wotum zaufania. Burmistrz jest w białej koszuli z krótkim rękawem. Przed nimi na stole znajdują się mikrofony, dokumenty, długopis oraz butelka wody
Kaszuby

Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster po raz 27. z absolutorium i wotum zaufania

2026-06-22
Nawigacja
  • O nas
  • Dziennikarze
  • 80 lat Radia Gdańsk
  • Reklama
  • BIP
  • Kontakt
  • Ramówka Radia Gdańsk
  • Częstotliwości
  • Patronaty
  • Polecamy
  • Abonament
  • Polityka prywatności

Dotacja celowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z art.31. ust.2. ustawy o radiofonii i telewizji.

© 2025 - Radio Gdańsk

SKRZYNKA24
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
*
Wczytywanie
Brak wyników
Pokaż wszystko
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Słuchaj on-line

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.