Czarni Słupsk z drugim zwycięstwem w tym roku. Tym razem z kwitkiem odprawili Kotwicę Kołobrzeg

82825205 2843629282325992 5567034320134078464 o

STK Czarni Słupsk pokonali na własnym parkiecie Energę Kotwicę Kołobrzeg 92:66. To drugie zwycięstwo Czarnych Panter w tym roku. Mecz pomiędzy obiema drużynami był niezwykle zacięty. W pierwszych minutach spotkania koszykarze Kotwicy jeszcze próbowali zdobyć przewagę, ale gospodarze nie zamierzali oddać pola rywalom.

Po pierwszej połowie Czarni prowadzili z 13-punktową przewagą (Fot. Radio Gdańsk/Marcin Kamiński)

Zawodnicy Cesnauskisa szybko odbierali piłki, które po krótkich akcjach lądowały w koszu przeciwnika. Taki obrót sytuacji sprawił, że po 20 minutach meczu Czarni wypracowali 13-punktową przewagę, którą skutecznie powiększali aż do końca meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Wojciech Fraś, który zdobył 24 punkty.

STK Czarni – Kotwica Kołobrzeg 92:66 (21:17, 22:13, 24:19, 25:17)

Czarni: Fraś 24, Kordalski 12, Wyszkowski 9, Jakubiak 2, Długosz 2, Pełka 8, Janiak 6, Dutkiewicz 17, Jankowski 2, Małgorzaciak 10

Kotwica: Wróbel 20, Przyborowski 2, Madray 7, Bodych 8, Stanios 4, Kruszczyński 7, Walda 4, Dłoniak 7, Grujić 7