Magazyn koszykarski po meczu koszykarzy Czarni Słupsk – Arka Gdynia [posłuchajcie podcastu]

Koszykarze Grupy Sierleccy Czarnych Słupsk nie bez kłopotów pokonali w piątek Suzuki Arkę Gdynia 66:64, w pierwszym meczu rozgrywek Energa Basket Ligi. Posłuchajcie pomeczowego magazynu.

Czy koszykarzom Czarnych towarzyszyła zwykła w takich sytuacjach debiutancka trema, czy zespół jeszcze ma braki i nie jest zgrany. Jeszcze w IV kwarcie wydawało się, że kontroluje mecz. W ostatnich minutach Czarni stracili tą kontrolę i doszło do emocjonującej końcówki, którą Arka mogła wygrać, lepiej rozgrywając ostatnią akcję meczu.

Świetne spotkanie w szeregach Czarnych rozegrał Mikołaj Witliński, który zdominował graczy podkoszowych rywali. Ale byli też tacy, którzy zawiedli. I to nie pierwszy raz.

O składzie drużyny, pierwszym meczu, przyszłości i nadziejach rozmawiają Przemysław Woś, Rafał Szymański i Krzysztof Nałęcz. Posłuchajcie: