Słuchaj on-line
Radio Gdańsk
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Brak wyników
Pokaż wszystko
Radio Gdańsk
Brak wyników
Pokaż wszystko

Pijany zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dwie osoby w szpitalu po „czołówce” w Głobinie

20 stycznia 2025 09:49
w Słupsk
A A
Dwie osoby zostały ranne w wypadku w miejscowości Głobino (fot. Mariusz Jasłowski)

Dwie osoby zostały ranne w wypadku w miejscowości Głobino (fot. Mariusz Jasłowski)

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Głobino w powiecie słupskim. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

– Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym 33-latek, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące auto kierowane przez 46-letniego mieszkańca powiatu słupskiego – poinformował Amadeusz Galus z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

– Badanie alkomatem wykazało, że 33-latek miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Obaj kierowcy z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do słupskiego szpitala – dodał policjant.

W miejscu wypadku prowadzone są policyjne oględziny, zabezpieczane są dowody z miejsca wypadku.

Joanna Merecka-Łotysz/puch

Tagi: alkoholJoanna Merecka-Łotyszpolicjapowiat słupskiwypadek

REKLAMA

NAJNOWSZE

Słupsk

Ze Szczecina do Trójmiasta w trzy godziny. Trasą Kaszubską pojechali pierwsi kierowcy [FILM]

Drogowcy dopuścili do ruchu ostatni odcinek drogi ekspresowej...

Piotr Puchalski
26 czerwca 2026 - 16:11
Firmy Orlen i Naftogaz zawarły porozumienie podczas Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku
Trójmiasto

Wsparcie odbudowy Ukrainy. Orlen i Naftogaz podpisały porozumienia

Szefowie Orlen, PGE, Enei i Taurona podpisali list...

Martyna Krawcewicz
26 czerwca 2026 - 14:24
Centrum Elektroniki Militarnej w Gdyni
Trójmiasto

Centrum Elektroniki Militarnej w Gdyni będzie mieć systemy obrony przeciwlotniczej.

W nowo powstałym Centrum Elektroniki Militarnej w Gdyni...

Martyna Krawcewicz
26 czerwca 2026 - 13:32

ZOBACZ TAKŻE

Beata Chrzanowska
Studio Słupsk

Wolne miejsca w przedszkolach i szkołach. Słupsk gotowy na wakacje i nowy rok szkolny

2026-06-26
Ćwiczenia "Dzielny Dzik 26" w Elblągu
Elbląg

Szturm na teren portu. Ćwiczenia wojskowe w Elblągu

2026-06-26
Podpisanie listu intencyjnego podczas Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy
Trójmiasto

Umowy na kwotę 10 miliardów euro. Drugi dzień Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy

2026-06-26
Nawigacja
  • O nas
  • Dziennikarze
  • 80 lat Radia Gdańsk
  • Reklama
  • BIP
  • Kontakt
  • Ramówka Radia Gdańsk
  • Częstotliwości
  • Patronaty
  • Polecamy
  • Abonament
  • Polityka prywatności

Dotacja celowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z art.31. ust.2. ustawy o radiofonii i telewizji.

© 2025 - Radio Gdańsk

SKRZYNKA24
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
*
Wczytywanie
Brak wyników
Pokaż wszystko
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Słuchaj on-line

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.