Słuchaj on-line
Radio Gdańsk
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Brak wyników
Pokaż wszystko
Radio Gdańsk
Brak wyników
Pokaż wszystko

Lęborscy policjanci zatrzymali 36-latka który miał przy sobie dwa i pół kilograma narkotyków

22 kwietnia 2025 15:44
w Słupsk
A A
(fot. lebork.policja.gov.pl)

(fot. lebork.policja.gov.pl)

Mężczyzna spakował zabronione substancje do walizki i właśnie wychodził z nią z mieszkania, gdy drogę zagrodzili mu policjanci. 36-latek został decyzją sądu tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci sprawdzili co znajduje się w walizce i znaleźli około 2,5 kilograma różnego rodzaju substancji, które zabezpieczyli i wstępnie przebadali narkotestem. Okazało się, że to najprawdopodobniej kokaina, amfetamina, MDMA, marihuana i środki psychotropowe. Kolejne zabronione substancje w postaci białej substancji kryminalni znaleźli w kieszeni spodni 36-latka. Wszystkie środki zostały przekazane biegłemu do szczegółowych badań.

W piątek mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, który przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. 36-latkowi grozi kara 10 lat pozbawienia wolności. Śledczy wyjaśniają w jakich okolicznościach wszedł w posiadanie zabronionych substancji.

Przemysław Woś/mp

Tagi: LęborknarkotykiPrzemysław Woś

REKLAMA

NAJNOWSZE

Gdynia Śródmieście, widok z lotu ptaka
Trójmiasto

Wpisanie Śródmieścia Gdyni na listę UNESCO pod znakiem zapytania

Pojawiły się kontrowersje wokół wniosku o wpisanie modernistycznego...

Adrian Kasprzycki
22 czerwca 2026 - 12:28
Radiowóz, bez włączonych sygnałów uprzywilejowania, wyprzedza kolumnę pojazdów
Kaszuby

Radiowóz wyprzedzał „na trzeciego”. Policjant z Człuchowa ukarany

Policjant drogówki z Człuchowa wyprzedzał „na trzeciego” na...

u.adahs
22 czerwca 2026 - 11:31
Promenada Ustka
Słupsk

Promenada w Ustce zyska nowe oblicze? Są wizualizacje

Ustecka promenada może zmienić swój wygląd. Jest nowa...

Adrian Kasprzycki
22 czerwca 2026 - 10:46

ZOBACZ TAKŻE

Narkotyki znalezione u 36-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego oraz zatrzymany z policjantem
Kaszuby

Narkotyki schował w apteczce. 36-latek pod dozorem policji

2026-06-15
Zatrzymania domniemanych dilerów narkotykowych w Trójmieście (fot. KWP w Gdańsku)
Trójmiasto

Trójmiejscy dilerzy na celowniku kryminalnych. Zatrzymania w Sopocie i Gdyni

2026-06-08
Czarnorynkowa wartości przejętych narkotyków to prawie 220 mln zł (fot. Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku)
Trójmiasto

Ponad tona heroiny w transporcie cegieł z Dubaju. Akcja służb w gdyńskim porcie [WIDEO]

2026-06-08
Nawigacja
  • O nas
  • Dziennikarze
  • 80 lat Radia Gdańsk
  • Reklama
  • BIP
  • Kontakt
  • Ramówka Radia Gdańsk
  • Częstotliwości
  • Patronaty
  • Polecamy
  • Abonament
  • Polityka prywatności

Dotacja celowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z art.31. ust.2. ustawy o radiofonii i telewizji.

© 2025 - Radio Gdańsk

SKRZYNKA24
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
*
Wczytywanie
Brak wyników
Pokaż wszystko
  • Wiadomości
    • Trójmiasto
    • Słupsk
    • Region
  • Sport
    • Wiadomości sportowe
    • Pomorze Biega i Pomaga
  • Audycje
  • Kultura
  • Atom na Pomorzu
  • Konkursy
  • RG Studio
    • Aktualności
    • Studio S-3
    • Studio S-4 Kameralne
    • Studio M-1 Masteringowe
    • Inne usługi
    • Historia
    • Galeria
    • Rezerwacja
    • Archiwum
  • Reklama
Słuchaj on-line

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.