Wyjazdowe zwycięstwa Juventusu i Benfiki w ćwierćfinałach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Mecze skończyły się wynikami 1:0. Włosi wygrali w Lyonie , a Portugalczycy w Alkmaar. Także 1:0 Porto wygrało z Sevillą. Najbardziej wyraziście zaprezentował się szwajcarski FC Basel, który ograł Valencię 3:0. AZ Alkmaar – Benfica Lizbona 0:1 (0:0) Bramka: Eduardo Salvio (48)
FC Basel – Valencia 3:0 (2:0) Bramki: Matias Delgado dwie (35, 38), Valentin Sotcker (90+1)
FC Porto – FC Sevilla 1:0 (1:0) Bramka: Eliaquim Mangala (31)
Olympique Lyon – Juventus Turyn 0:1 Bramka: Leonardo Bonucci (86)
Radiowóz wyprzedzał „na trzeciego”. Policjant z Człuchowa ukarany
Policjant drogówki z Człuchowa wyprzedzał „na trzeciego” na...







