Gdańsk będzie współgospodarzem Mistrzostw świata w siatkówce. Mecze grupowe będą odbywać się w ERGO Arenie, której związki z siatkówką są wyjątkowe. Z okazji oddania hali do użytku rozegrano mecz Polska-Brazylia. Triumf święcił wówczas m.in. Jakub Jarosz.
„By tylko złapać oddech”. Dramatyczne relacje mieszkańców po pożarze w Charnowie
250 osób z dnia na dzień zostało bez...







