Gdańsk będzie współgospodarzem Mistrzostw świata w siatkówce. Mecze grupowe będą odbywać się w ERGO Arenie, której związki z siatkówką są wyjątkowe. Z okazji oddania hali do użytku rozegrano mecz Polska-Brazylia. Triumf święcił wówczas m.in. Jakub Jarosz.
Wpisanie Śródmieścia Gdyni na listę UNESCO pod znakiem zapytania
Pojawiły się kontrowersje wokół wniosku o wpisanie modernistycznego...







