Powód jest bardzo prosty. Mamy w łodzi telewizor, a już niedługo Polacy grają z Niemcami. Nie będziemy udawać, my po prostu wszyscy zaraz zasiądziemy i będziemy kibicować!
Płyniemy na Martwą Wisłę. Trwa rejs Radia Gdańsk po Pętli Żuławskiej
Załoga Radia Gdańsk i Wód Polskich kontynuuje rejs...







