Powód jest bardzo prosty. Mamy w łodzi telewizor, a już niedługo Polacy grają z Niemcami. Nie będziemy udawać, my po prostu wszyscy zaraz zasiądziemy i będziemy kibicować!
7-latek na rowerze potrącony przez koparkę
7-latek został ranny w wypadku z udziałem ciężkiego...







