W czwartek na meczu naszej reprezentacji, Strefa Kibica na Targu Węglowym w Gdańsku była wypełniona fanami piłki nożnej. Biało-czerwonym kibicowało ponad 3 tysiące ludzi.
Niestety, po rzutach karnych do półfinału awansowali Portugalczycy i naszych piłkarzy na Euro 2016 już nie będziemy oglądać.
Mimo to, Strefa Kibica na Targu Węglowym zostaje. Będzie można oglądać tam kolejne mecze mistrzostw.
Międzynarodowe odkrycie w Pelplinie. Nieznane kazania św. Augustyna z XII wieku
W XII-wiecznym rękopisie przechowywanym w Bibliotece Diecezjalnej w...







