Świetnie grają w piłkę i mają otwarte serca. Zawodniczki Akademii Piłkarskiej LG są liderkami tabeli 2 ligi, ale pamiętają także o tych, których życie nie składa się z samych sukcesów. Dziewczęta postanowiły przygotować świąteczną paczkę.
Paulina i Dagmara razem z trenerami Dawidem i Maćkiem zawieźli prezenty do Tczewa do pani Ewy, która dzięki temu będzie miała syte i radosne święta. Wśród prezentów artykuły spożywcze, środki czystości i świąteczne rekwizyty.
Pani Ewa mieszka z synem i oboje oczekiwali świąt z niepokojem. Są ubodzy i nie wiedzieli, czy wigilijny stół będzie godny Bożego Narodzenia. Dziewczyny z APLG sprawiły, że będzie bogaty i smaczny, że w całym mieszkaniu nie zabraknie świątecznych akcentów. Zrobiły to bezinteresownie, ale i tak wygrały. Zyskały dwóch kolejnych kibiców. Na dobre i na złe. Nie tylko od święta.
Posłuchaj audycji:








