Grzegorz Piesio i Krzysztof Pilarz odchodzą z Arki. Klub zdecydował się nie przedłużać z zawodnikami wygasających z końcem czerwca kontraktów. Pilarz w poprzednim sezonie był rezerwowym bramkarzem Arki. Rozegrał wówczas 6 meczów w rozgrywkach Pucharu Polski, ale w tym kluczowym – finałowym przeciwko Legii w Warszawie Leszek Ojrzyński postawił na Pavelsa Steinborsa.
ZAWIÓDŁ W FINALE
W tym tygodniu z zespołem pożegnał się także Krzysztof Janus, zaś do klubu po 3 latach powrócił Robert Sulewski.







