Większy ruch w Gdańsku nadal na Armii Krajowej od Łostowickiej w kierunku obwodnicy. Spiętrzenie na Kartuskiej w kierunku Łostowickiej. Przypomnę, że nie wjedziemy autem od Kartuskiej na Łostowicką. Prawo do wjazdu mają autobusy komunikacji miejskiej, pojazdy „taxi”, inwalidzkie oraz posiadające identyfikatory.
Wsparcie odbudowy Ukrainy. Orlen i Naftogaz podpisały porozumienia
Szefowie Orlen, PGE, Enei i Taurona podpisali list...







