Większy ruch w Gdańsku nadal na Armii Krajowej od Łostowickiej w kierunku obwodnicy. Spiętrzenie na Kartuskiej w kierunku Łostowickiej. Przypomnę, że nie wjedziemy autem od Kartuskiej na Łostowicką. Prawo do wjazdu mają autobusy komunikacji miejskiej, pojazdy „taxi”, inwalidzkie oraz posiadające identyfikatory.
Szturm na teren portu. Ćwiczenia wojskowe w Elblągu
Żołnierze wojsk lądowych, powietrznodesantowych i marynarki wojennej trenowali...







