Potężny korek w kierunku obwodnicy od Hynka przez Aleje Żołnierzy Wyklętych i leśny odcinek Słowackiego. Pan Rafał ostrzegał, że na Słowackiego na odcinku leśnym w stronę obwodnicy na prawym pasie stał uszkodzony samochód. Pani Kasia natomiast informuje, że to auto jest już zabierane przez lawetę, natomiast wcześniej, tuż za rondem de la Salle na lewym pasie bus na awaryjnych.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...







