Magdalena Adamowicz opublikowała w mediach społecznościowych film, w którym gratuluje Aleksandrze Dulkiewicz. – Gdańsk pokazał dzisiaj swoją wielkość i niezależność. Gdańsk dziś dobrze wybrał – mówi.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







