Ciasno zrobiło się na leśnym odcinku Słowackiego. Od obwodnicy stoimy w korku do połowy. Od Niedźwiednika natomiast w kierunku obwodnicy także do połowy postoimy. Słuchacz informuje – kolizja na Słowackiego w dół.
Greenpeace w Gdańsku: „Rozproszenie trudniej trafić”. Raport dot. bezpieczeństwa energetycznego
Z apelem o rozproszenie źródeł energii zwrócili się...







