Niestety w dalszym ciągu sparaliżowana jest Obwodnica Trójmiasta. Biegi w kierunku Gdyni redukujemy już na wysokości Karczemek i powoli toczymy się niemal do Estakady Kwiatkowskiego w Gdyni. Padający deszcz skutecznie sparaliżował ekspresówkę, bo stoimy także w drugim kierunku. Zator do bramek autostrady A1 zaczyna się na wysokości wyjazdu z estakady Kwiatkowskiego i ciągnie do Osowej.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







