Utrudnienia w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta w rejonie Szadółek. Na lewym pasie jezdni do Gdyni stoi uszkodzona ciężarówka. W aucie wystrzeliła opona. Na miejscu jest patrol policji. Auta, jak pisze pan Tomek stoją w niebezpiecznym miejscu za wzniesieniem. Za czujność dziękujemy także panu Piotrowi.
Zakończyła się Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy. Podpisano porozumienia na kwotę 10 mld euro
7,5 tysiąca uczestników, 200 podpisanych porozumień na kwotę...







