W centrum Gdańska coraz gęściej. Jana z Kolna jedziemy w asyście aut od Drogi Technologicznej do Placu Solidarności, dalej także ścisk na Podwalu Grodzkim które w kierunku Oruni przytyka się do Huciska ze stratą 5 minut. To samo na 3 maja do Nowych Ogrodów – tu zwalniamy jeszcze przed Dworcem PKS.
We Wrzeszczu już bardzo tłoczno na Do Studzienki,Traugutta i Sobieskiego – ta ostatnia ulica korkuje się w stronę Parku Naukowo Technologicznego, a Do studzienki i Traugutta w stronę Grunwaldzkiej.
Na Obwodnicy Trójmiasta bez korków, jest za to jedno spowolnienie przed zjazdem na Karwiny od strony Chwarzna, ale jeszcze bez poważnych strat czasowych.
Na koniec Gdynia, gdzie już tak kolorowo nie jest: Małokacka zakorkowana od polowy odcinka do góry, na północy miasta korki na Wiśniewskiego, Estakadzie Kwiatkowskiego do Obłuża i Morskiej z Grabówka do Estakady Kwiatkowskiego.







