W Miszewie bez utrudnień od strony Przodkowa. Spowolnienie w kierunku Chwaszczyna. Pan Darek pisze. Pan Mariusz o ścieżkach rowerowych w Gdyni: Dziś nie będę narzekać. Na ul. Puckiej minąłem się z pługiem. Wszystko idzie ku lepszemu. W Starym Targu pada śnieg. Wiatr slaby. Na drogach warstwa rozjedzonego śniegu – pan Paweł dodaje.
Trzeci dzień rejsu Radia Gdańsk z Wodami Polskimi. Poznajemy tajniki budowli hydrotechnicznych
Z Błotnika w gminie Cedry Wielkie, przez Sobieszewo,...







