Uwaga na chodnikach na początek. Pani Helena alarmuje, że chodniki w centrum Gdańska owszem są posypane, a śnieg częściowo odgarnięty, to jednak niestety jest ślisko i można sobie coś skręcić jeśli będziemy nieostrożni.Natomiast na drogach stłuczka na Przymorzu. Dokładniej na skrzyżowaniu Chłopskiej i Bora-Komorowskiego.
Trzeci dzień rejsu Radia Gdańsk z Wodami Polskimi. Poznajemy tajniki budowli hydrotechnicznych
Z Błotnika w gminie Cedry Wielkie, przez Sobieszewo,...







