Nasz reporter Witold Chrzanowski znajduje się właśnie przy ul. Bydgoskiej. – Chodnik jest zaśnieżony, a na jezdni zalega gruba warstwa pośniegowego błota. Tak jest także na wielu innych bocznych ulicach Elbląga. Zapomniały o nich służby komunalne, a także właściciele posesji.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







