Śnieg, który wczoraj zniknął z głównych arterii komunikacyjnych Elbląga, pojawił się na nich ponownie. To efekt nocnych i porannych opadów. Piaskarek i pługów jeszcze na drogach nie widać. Opady nie zmieniły sytuacji na bocznych ulicach. Tu ubity śnieg leży od kilku dni. Nie brakuje go także na drogach osiedlowych np. w okolicach centrum handlowego przy ul. Nowowiejskiej. Stwarza to sporo kłopotów dla zmotoryzowanych klientów – podkreśla Witold Chrzanowski, reporter Radia Gdańsk.
Pierwsze zatrzymania po bójce kibiców na stadionie w Nowym Stawie
Są pierwsze zatrzymania po bójce kibiców, do której...







