Oni znowu to zrobili! Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pokonali w meczu wyjazdowym Agred BM Stal Ostrów Wielkopolski. 83:82, po meczu który zostanie zapamiętany na długo, a jego końcówka przypominana wielokrotnie.

Oni znowu to zrobili! Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pokonali w meczu wyjazdowym Agred BM Stal Ostrów Wielkopolski. 83:82, po meczu który zostanie zapamiętany na długo, a jego końcówka przypominana wielokrotnie.
Radni Chojnic większością głosów udzielili burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi...
1390 studentów i absolwentów ubiegało się o 261...
250 osób z dnia na dzień zostało bez...