Po wypadku na obwodnicy uruchomiono już lewy pas, na prawym wciąż działania prowadzi policja – dowiedzieliśmy się w punkcie informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Korek tworzy się już od węzła Kowale.
Szczyt wschodniej flanki w Gdańsku. Koordynacja działań przeciw rosyjskiej agresji
W czwartek w Gdańsku z udziałem premiera Donalda...







