Jak informują nas drogowcy, właśnie zakończyły się prace na Obwodnicy Trójmiasta. Po groźnym wypadku pozostał już tylko korek, ale cała trasa została odblokowana. Sytuacja powinna się poprawiać.
Szczyt wschodniej flanki w Gdańsku. Koordynacja działań przeciw rosyjskiej agresji
W czwartek w Gdańsku z udziałem premiera Donalda...







