Jak informują nas pracownicy GDDKiA mimo otwarcia drogi S7 wciąż jeszcze na ekspresowej siódemce musimy bardzo uważać. Drogowcy nadal pracują na odcinku pomiędzy Gdańskiem a Elblągiem, bowiem muszą pozamykać elementy wprowadzone podczas tymczasowego kierowania ruchem. Apel do państwa o koncentrację
Pierwsze zatrzymania po bójce kibiców na stadionie w Nowym Stawie
Są pierwsze zatrzymania po bójce kibiców, do której...







