Problemy w ruchu na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa w Strzebielinie. Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną doszło tam do kolizji. Zderzyły się dwa auta osobowe i jedno dostawcze. Jest duży korek – pisze pan Jacek.
„By tylko złapać oddech”. Dramatyczne relacje mieszkańców po pożarze w Charnowie
250 osób z dnia na dzień zostało bez...







