Wydłużył się korek na obwodnicy Trójmiasta. Na pasie w kierunku Gdyni zwalniamy na wysokości węzła Gdańsk Południe, luźniej robi się dopiero za Szadółkami. W związku z tym korkiem przytyka się także końcówka Południowej Obwodnicy Gdańska. W związku z korkiem na pasie w stronę Gdyni utworzył się też korek na pasie w stronę A1. Spowolnienie o długości ok 1.,5 km utworzyło się w okolicach węzła Kowale.
Nie odbędzie się jubileuszowa parada żeglarska w Gdyni. Organizatorzy podają powód
Planowana na sobotę, 27 czerwca, jubileuszowa X Żeglarska...







