Jak informuje nasz słuchacz, na Obwodnicy Trójmiasta między zjazdem z trasy warszawskiej w Starogardzie, a zjazdem, mieszczącym się na Oruni zatrzymało się zepsute auto osobowe z włączonymi światłami awaryjnymi. Na tym odcinku będzie rósł korek.
Ze Szczecina do Trójmiasta w trzy godziny. Trasą Kaszubską pojechali pierwsi kierowcy [FILM]
Drogowcy dopuścili do ruchu ostatni odcinek drogi ekspresowej...







