„Na obwodnicy, na zjeździe na Słowackiego od strony Gdańska, leży rozerwana opona od ciężarówki. Ale najniebezpieczniejszy jest urwany od naczepy ogromny błotnik. Proszę bardzo uważać” – pisze pan Grzegorz.
40. konwój z pomocą humanitarną na Ukrainę wyruszył z Gdańska
Konwój zorganizowany przez Fundację Zupa na Monciaku to...







